Опубліковано 20 травня 2015 року, 13:00

Команда Дніпропетровської області виборола друге місце на чемпіонаті України з кульової стрільби
У Львові завершився чемпіонат України з кульової стрільби, у якому взяли участь понад 300 спортсменів зі всієї країни. Команда Дніпропетровської області, яка складалася з 9 людей, посіла друге загальнокомандне місце. Про це повідомили в департаменті фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді Дніпропетровської облдержадміністрації.
Команда області набрала 1674 бала. Найкращі результати продемонстрували: Кальниш Наталія, вправи: МВ-5 – І місце, МВ-9 – І місце;
Чирва Єгор, вправи: ВП-12 – І місце, ВП-11 – І місце, ВП-11а – місце;
Зеленська Катерина, вправа: МП-5 – І місце;
Савельєва Анастасія, вправа: ВП-11а – І місце;
Рибовалова Вікторія, вправа: ВП-11 – ІІ місце;
Виливанський Олексій, вправа: ВП-11а – ІІ місце;
Лось Станіслав, вправа: ВП-11 – ІІІ місце;
Колохов Олександр, вправа: МВ-6 – ІІІ місце;
Конарєва Поліна, вправа: ПП-2 – ІІІ місце.
Зазначимо, що для забезпечення підготовки спортсменів зі стрільби кульової у Дніпропетровській області працює 55 тренерів, які тренують 3487 спортсменів, з них: 76 – у вищих навчальних закладах; 541 – у ДЮСШ; 14 – у Дніпропетровській школі вищої спортивної майстерності, 14 – у навчальних закладах спортивного профілю, 2787 – у спортивних клубах.


Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux