Опубліковано
22 травня 2015
року,
10:42
Команда Дніпропетровщини виборола друге місце на чемпіонаті України з дзюдо
6347
У м. Київ пройшов чемпіонат України з дзюдо серед юнакiв 2000-2001 р.н. Збірна команда Дніпропетровської області фінішувала на другому місці в медальному заліку, пропустивши вперед тільки команду Києва. Про це повідомили у департаменті фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді Дніпропетровської ОДА.
Золоті медалі на змаганнях здобули дніпропетровські спортсмени Олег Вередиба (-46 кг), Катерина Паустовська (-63 кг) та Марія Меркулова (+63 кг). Срібними призерами стали Єгор Дмитрієв (-60 кг) та Сергій Востренков (-73 кг). Бронза у Анастасії Перехрест (44 кг) та Єгора Коцюби (-50 кг).
Довідка:
Для забезпечення підготовки спортсменів з дзюдо в області працює 117 тренерів, які тренують 3210 спортсменів, з них: 166 – в вищих навчальних закладах; 2108 – в ДЮСШ; 20 – в Дніпропетровській школі вищої спортивної майстерності; 18 – в Дніпропетровському вищому училищі фізичної культури, 898 – в спортивних клубах.
Золоті медалі на змаганнях здобули дніпропетровські спортсмени Олег Вередиба (-46 кг), Катерина Паустовська (-63 кг) та Марія Меркулова (+63 кг). Срібними призерами стали Єгор Дмитрієв (-60 кг) та Сергій Востренков (-73 кг). Бронза у Анастасії Перехрест (44 кг) та Єгора Коцюби (-50 кг).
Довідка:
Для забезпечення підготовки спортсменів з дзюдо в області працює 117 тренерів, які тренують 3210 спортсменів, з них: 166 – в вищих навчальних закладах; 2108 – в ДЮСШ; 20 – в Дніпропетровській школі вищої спортивної майстерності; 18 – в Дніпропетровському вищому училищі фізичної культури, 898 – в спортивних клубах.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво