Опубліковано
15 листопада 2017
року,
16:30
Колосистої ниви та багатих врожаїв: аграріїв Дніпропетровщини привітали з професійним святом (ФОТОРЕПОРТАЖ)
285
У ДніпроОДА привітали з професійним святом працівників сільського господарства. Аграріям регіону подякували за високі врожаї зернових культур та нелегку повсякденну працю.
«Сьогодні Дніпропетровщина не тільки край руди й металу, а й край розвинутого сільського господарства, – зазначив перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман. – Упродовж останніх п’яти років аграрії області збирають більше 3 мільйонів тонн зерна. Планку утримали й цьогоріч, не зважаючи на складні погодні умови. Нині у коморах – понад 3,5 мільйона тонн зерна, які забезпечать продовольчу безпеку регіону».

Трудівники села доклали чимало зусиль, аби закріпити позитивні тенденції в розвитку сільськогосподарського виробництва.

Найкращих показників досягли хлібороби Новомосковського, Покровського, Дніпровського, Царичанського, Солонянського та Синельниківського районів.

Хлібороби передової агрофірми «Орільська» Новомосковського району цьогоріч зібрали з гектара майже 70 центнерів озимої пшениці, ячменю – понад 50.
«Наша агрофірма багатогалузева. Вирощуємо пшеницю, ячмінь, буряк, соняшник. Маємо 1,5 тисячі голів рогатої худоби, тисячу свиней. Щорічна врожайність шампіньйонного комплексу – 500 тонн грибів. В агрофірмі мають роботу майже три сотні селян», – розказав директор підприємства Юрій Мазан

За плідну працю – подяки….

…відзнаки…

… квіти.

Це свято хліборобів…

…комбайнерів…

…тваринників…

…трактористів…

…фермерів…

…всіх, хто невтомною працею забезпечує розвиток сільського господарства Дніпропетровської області.

У врожай ранніх зернових-2017 зробив внесок і механізатор фірми «Агроцентр-К» П’ятихатського району Олександр Баранкевич. За комбайном чоловік вже більше 10 років.
«Професія сільського працівника нелегка. Зранку й до вечора – у полі. Весною сіємо та обробляємо землю, а влітку та восени збираємо врожай. Це як дитину виростити. Ти зерно в землю вкинув – ти його й зібрав», – розказав комбайнер.

Завдяки зусиллям цих людей живе українське село…

…колоситься українська нива….

…крамниці наповнюються якісними продуктами вітчизняного виробництва…

Олексій Утєшев керує птахофабрикою «Оріль-лідер» у Кам’янському. За останні півтора роки підприємство збільшило випуск продукції вдвічі.
«Наразі ми – лідери виробництва курятини на Дніпропетровщині. В Україні поки що – на четвертому місці, але є куди рости. Наша курятина користується попитом на вітчизняному ринку, але незабаром наше м’ясо смакуватимуть і в Європі», – запевнив Олексій Утєшев.

Сільгоспвиробники області пообіцяли: попит на продукцію будуть використовувати як стимул для інноваційного та інвестиційного розвитку агросектору.

Для цього є знання, бажання, уміння та працьовиті руки.

Нехай і надалі колоситься хліборобська нива Дніпропетровщини.
«Сьогодні Дніпропетровщина не тільки край руди й металу, а й край розвинутого сільського господарства, – зазначив перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман. – Упродовж останніх п’яти років аграрії області збирають більше 3 мільйонів тонн зерна. Планку утримали й цьогоріч, не зважаючи на складні погодні умови. Нині у коморах – понад 3,5 мільйона тонн зерна, які забезпечать продовольчу безпеку регіону».

Трудівники села доклали чимало зусиль, аби закріпити позитивні тенденції в розвитку сільськогосподарського виробництва.

Найкращих показників досягли хлібороби Новомосковського, Покровського, Дніпровського, Царичанського, Солонянського та Синельниківського районів.

Хлібороби передової агрофірми «Орільська» Новомосковського району цьогоріч зібрали з гектара майже 70 центнерів озимої пшениці, ячменю – понад 50.
«Наша агрофірма багатогалузева. Вирощуємо пшеницю, ячмінь, буряк, соняшник. Маємо 1,5 тисячі голів рогатої худоби, тисячу свиней. Щорічна врожайність шампіньйонного комплексу – 500 тонн грибів. В агрофірмі мають роботу майже три сотні селян», – розказав директор підприємства Юрій Мазан

За плідну працю – подяки….

…відзнаки…

… квіти.

Це свято хліборобів…

…комбайнерів…

…тваринників…

…трактористів…

…фермерів…

…всіх, хто невтомною працею забезпечує розвиток сільського господарства Дніпропетровської області.

У врожай ранніх зернових-2017 зробив внесок і механізатор фірми «Агроцентр-К» П’ятихатського району Олександр Баранкевич. За комбайном чоловік вже більше 10 років.
«Професія сільського працівника нелегка. Зранку й до вечора – у полі. Весною сіємо та обробляємо землю, а влітку та восени збираємо врожай. Це як дитину виростити. Ти зерно в землю вкинув – ти його й зібрав», – розказав комбайнер.

Завдяки зусиллям цих людей живе українське село…

…колоситься українська нива….

…крамниці наповнюються якісними продуктами вітчизняного виробництва…

Олексій Утєшев керує птахофабрикою «Оріль-лідер» у Кам’янському. За останні півтора роки підприємство збільшило випуск продукції вдвічі.
«Наразі ми – лідери виробництва курятини на Дніпропетровщині. В Україні поки що – на четвертому місці, але є куди рости. Наша курятина користується попитом на вітчизняному ринку, але незабаром наше м’ясо смакуватимуть і в Європі», – запевнив Олексій Утєшев.

Сільгоспвиробники області пообіцяли: попит на продукцію будуть використовувати як стимул для інноваційного та інвестиційного розвитку агросектору.

Для цього є знання, бажання, уміння та працьовиті руки.

Нехай і надалі колоситься хліборобська нива Дніпропетровщини.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво