Опубліковано
24 жовтня 2017
року,
14:30
Каратисти Дніпропетровщини знову перші
440
У Дніпрі пройшов міжнародний чемпіонат з кіокушинкай карате. Він присвячений пам’яті голови обласної спортивної федерації Віктора Матюшина. За звання кращих боролися команди з України та Молдови. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.
«На чемпіонаті змагалися сім команд – загалом більше п’ятисот спортсменів. Серед них і молдавські атлети», – розповів президент Дніпропетровської обласної спортивної федерації кіокушинкай карате Анатолій Матюшин.
Збірна команда Дніпропетровської області виборола «золото». На другому – спортсмени з Запорізької області. Третє місце посіли представники Одещини.
«Суперники були сильними, але каратисти нашої області гідно «тримали марку», тому і вибороли золото. Тепер у планах – підготовка до чемпіонату Європи, що пройде у листопаді в Румунії», - додав Анатолій Матюшин.
Каратисти Дніпропетровщини знову перші
«На чемпіонаті змагалися сім команд – загалом більше п’ятисот спортсменів. Серед них і молдавські атлети», – розповів президент Дніпропетровської обласної спортивної федерації кіокушинкай карате Анатолій Матюшин.
Збірна команда Дніпропетровської області виборола «золото». На другому – спортсмени з Запорізької області. Третє місце посіли представники Одещини.
«Суперники були сильними, але каратисти нашої області гідно «тримали марку», тому і вибороли золото. Тепер у планах – підготовка до чемпіонату Європи, що пройде у листопаді в Румунії», - додав Анатолій Матюшин.
Каратисти Дніпропетровщини знову перші
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво