Опубліковано 27 листопада 2015 року, 12:10

Гроші для лікування бійців АТО зібрали на Павлоградщині
Благодійний ярмарок провели школярі села Кочережки Павлоградського району. Дітки разом з батьками наготували безліч смаколиків і поробок. Зібрані гроші відправили на лікування воїнів АТО. Про це повідомили в Павлоградській райдержадміністрації.

Гості ласували печивом і тортами, піцою та гарячими бутербродами, фруктами, домашніми соками і компотом. Стравами організатори ярмарку не обмежувалися. Продавали віники, підставки для олівців, шпильки для волосся та інші поробки.

Всього школярі заробили 3144 гривні. Всі гроші передали в лікарню ім. Мечникова на допомогу пораненим в зоні АТО. «Може грошей і не багато, але учасникам АТО згодиться будь-яка допомога», - каже 9-класниця Катя.



Ласощами пригощали гостей ярмарку школярі з Кочережек
Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux