Опубліковано
27 листопада 2015
року,
12:10
Гроші для лікування бійців АТО зібрали на Павлоградщині
5057
Благодійний ярмарок провели школярі села Кочережки Павлоградського району. Дітки разом з батьками наготували безліч смаколиків і поробок. Зібрані гроші відправили на лікування воїнів АТО. Про це повідомили в Павлоградській райдержадміністрації.
Гості ласували печивом і тортами, піцою та гарячими бутербродами, фруктами, домашніми соками і компотом. Стравами організатори ярмарку не обмежувалися. Продавали віники, підставки для олівців, шпильки для волосся та інші поробки.
Всього школярі заробили 3144 гривні. Всі гроші передали в лікарню ім. Мечникова на допомогу пораненим в зоні АТО. «Може грошей і не багато, але учасникам АТО згодиться будь-яка допомога», - каже 9-класниця Катя.
Ласощами пригощали гостей ярмарку школярі з Кочережек
Гості ласували печивом і тортами, піцою та гарячими бутербродами, фруктами, домашніми соками і компотом. Стравами організатори ярмарку не обмежувалися. Продавали віники, підставки для олівців, шпильки для волосся та інші поробки.
Всього школярі заробили 3144 гривні. Всі гроші передали в лікарню ім. Мечникова на допомогу пораненим в зоні АТО. «Може грошей і не багато, але учасникам АТО згодиться будь-яка допомога», - каже 9-класниця Катя.
Ласощами пригощали гостей ярмарку школярі з Кочережек
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво