Опубліковано 27 листопада 2015 року, 11:06

Дніпропетровські чиновники добираються на роботу на велосипедах (ФОТОРЕПРОТАЖ)
Велопарковку біля Дніпропетровської ОДА встановили лише вчора, а охочих нею скористатися вже немало. Холодна погода не заважає справжнім фанам здорового способу життя.



Радник голови ОДА Віталій Литвин першим скористався велопарковкою.



Держслужбовець проїхав на двоколісному близько 8 кілометрів.



За це на нього чекала винагорода.



Радник голови ОДА Юрій Голик вручив комплект зимових шин.



На велосипеді до ОДА заїжджають і гості.



Сьогодні приклад Віталія Литвина наслідує спеціаліст з управління зовнішньоекономічних зв’язків ОДА.



Дмитро Шрамко приїхав на велосипеді з ж/м Перемога.



«Велопарковка – поштовх для розвитку «зеленого транспорту». У Європі це досить поширено».



Чоловік паркує свого двоколісного та поспішає на роботу.



Незабаром місць на стоянці побільшає.
Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux