Опубліковано
27 листопада 2015
року,
11:06
Дніпропетровські чиновники добираються на роботу на велосипедах (ФОТОРЕПРОТАЖ)
5058
Велопарковку біля Дніпропетровської ОДА встановили лише вчора, а охочих нею скористатися вже немало. Холодна погода не заважає справжнім фанам здорового способу життя.
Радник голови ОДА Віталій Литвин першим скористався велопарковкою.

Держслужбовець проїхав на двоколісному близько 8 кілометрів.

За це на нього чекала винагорода.

Радник голови ОДА Юрій Голик вручив комплект зимових шин.

На велосипеді до ОДА заїжджають і гості.

Сьогодні приклад Віталія Литвина наслідує спеціаліст з управління зовнішньоекономічних зв’язків ОДА.

Дмитро Шрамко приїхав на велосипеді з ж/м Перемога.

«Велопарковка – поштовх для розвитку «зеленого транспорту». У Європі це досить поширено».

Чоловік паркує свого двоколісного та поспішає на роботу.

Незабаром місць на стоянці побільшає.
Радник голови ОДА Віталій Литвин першим скористався велопарковкою.

Держслужбовець проїхав на двоколісному близько 8 кілометрів.

За це на нього чекала винагорода.

Радник голови ОДА Юрій Голик вручив комплект зимових шин.

На велосипеді до ОДА заїжджають і гості.

Сьогодні приклад Віталія Литвина наслідує спеціаліст з управління зовнішньоекономічних зв’язків ОДА.

Дмитро Шрамко приїхав на велосипеді з ж/м Перемога.

«Велопарковка – поштовх для розвитку «зеленого транспорту». У Європі це досить поширено».

Чоловік паркує свого двоколісного та поспішає на роботу.

Незабаром місць на стоянці побільшає.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво