Опубліковано
22 січня 2017
року,
10:54
Голова ДніпроОДА Валентин Резніченко привітав із Днем Соборності України
2194
Шановні жителі Дніпропетровщини!
Вітаю вас із Днем Соборності України!
Історичні події 22 січня 1919 року стали підґрунтям для відродження незалежної України та утвердження національної ідеї.
Нині наша держава переживає нелегкі часи. Але ми об’єдналися задля позитивних змін у країні.
Сьогодні Україна – на новому етапі розвитку. Здійснює свій внесок у спільну справу і Дніпропетровщина. Щоденна праця кожного та робота на результат – запорука майбутніх перемог нашої держави.
Бажаю вам здоров’я, злагоди, добра та миру. Разом ми подолаємо всі виклики. У єдності – наша сила!
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво