Опубліковано 23 листопада 2016 року, 16:30

Дві медалі привезли з Чемпіонату України боксери Дніпропетровщини
Золото та срібло – з такими нагородами повернулися боксери Дніпропетровщини з Чемпіонату України, який проходив у Харкові. Кращі спортсмени тепер готуватимуться у складі національної збірної до європейської та світової першості. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Дніпропетровської ОДА.

У Харкові фінішував Чемпіонат України з боксу серед чоловіків. На Дніпропетровщину поїхали дві нагороди.

Золоту медаль у ваговій категорії +91 кг здобув Ігор Шевадзуцький. Срібло – у Тимура Біляка у ваговій категорії 64 кг.

Найсильніші бійці були визначені на рингу палацу спорту «Локомотив».

За результатами національної першості відібрано 40 кращих боксерів. Вони представлятимуть Україну на чемпіонатах Європи та світу у 2017 році.


Дві медалі привезли з Чемпіонату України боксери Дніпропетровщини


Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux