Опубліковано
23 листопада 2016
року,
16:30
Дві медалі привезли з Чемпіонату України боксери Дніпропетровщини
2601
Золото та срібло – з такими нагородами повернулися боксери Дніпропетровщини з Чемпіонату України, який проходив у Харкові. Кращі спортсмени тепер готуватимуться у складі національної збірної до європейської та світової першості. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Дніпропетровської ОДА.
У Харкові фінішував Чемпіонат України з боксу серед чоловіків. На Дніпропетровщину поїхали дві нагороди.
Золоту медаль у ваговій категорії +91 кг здобув Ігор Шевадзуцький. Срібло – у Тимура Біляка у ваговій категорії 64 кг.
Найсильніші бійці були визначені на рингу палацу спорту «Локомотив».
За результатами національної першості відібрано 40 кращих боксерів. Вони представлятимуть Україну на чемпіонатах Європи та світу у 2017 році.
Дві медалі привезли з Чемпіонату України боксери Дніпропетровщини
У Харкові фінішував Чемпіонат України з боксу серед чоловіків. На Дніпропетровщину поїхали дві нагороди.
Золоту медаль у ваговій категорії +91 кг здобув Ігор Шевадзуцький. Срібло – у Тимура Біляка у ваговій категорії 64 кг.
Найсильніші бійці були визначені на рингу палацу спорту «Локомотив».
За результатами національної першості відібрано 40 кращих боксерів. Вони представлятимуть Україну на чемпіонатах Європи та світу у 2017 році.
Дві медалі привезли з Чемпіонату України боксери Дніпропетровщини
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво