Опубліковано 20 вересня 2018 року, 10:30

До Дня серця в обласному кардіоцентрі обстежать МНСників

В обласному кардіоцентрі стартує нова акція. Вона – до Всесвітнього дня серця. 24-28 вересня, тут обстежуватимуть МНСників. За словами директора закладу Олени Лугової, представники саме цієї професії – у групі ризику із серцево-судинних захворювань.

 «МНСники обрали нелегку професію. Це постійні фізичні навантаження, стреси. Ось чому вони – у групі ризику із серцево-судинних захворювань. До того ж, більшість МНСників – чоловіки. А вони, на відміну від жінок, найбільш «піддатливі» таким недугам, – розповіла директор обласного кардіоцентру Олена Лугова. – Із 24 по 28 вересня плануємо обстежити 140 дніпровських МНСників».

Для учасників акції – лабораторні обстеження, зокрема на рівень цукру та холестерину, ехокардіографі́я, кардіологічний стрес-тест, а ще – обстеження щитовидної залози та шлунково-кишкового тракту. За словами Олени Лугової, вони напряму пов’язані з серцево-судинними хворобами. Не обійдеться й без консультацій профільних лікарів.

«Такий комплекс допоможе не лише з’ясувати нинішній стан здоровя обстежуваних, але й прогнозувати в них появу тих чи інших недугів. За необхідності проведемо коронарографію – діагностику ішемічної хвороби серця», – додала Олена Лугова.

Обстеження – безкоштовні. У кардіоцентрі не виключають можливості подальших медоглядів і МНСників з районів.

 

 

 

 

Завантажуємо ще