Опубліковано 08 листопада 2017 року, 13:30

Дніпровський шпажист Богдан Нікішин почав новий змагальний сезон зі срібла
Фехтувальник Богдан Нікішин повернувся зі срібною медаллю з першого етапу Кубка світу, який проходив у швейцарському Берні. Загалом українська чоловіча збірна завоювала три нагороди, повідомили в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.

Богдан Нікішин почав боротьбу за нагороду в 1/32 фіналу. Він виграв у француза з рахунком 12:10, а потім вибив з боротьби італійського шпажиста – 15:10.

В 1/8 фіналу наш земляк обійшов швейцарця – 15:9, а в поєдинку за вихід у півфінал взяв гору над росіянином – 9:7.

У фінальному протистоянні Богдан Нікішин зустрівся з корейським шпажистом, олімпійським чемпіоном Ріо-2016. Поєдинок спочатку проходив на рівних, та вже в другій 3-хвилинці кореєць зумів перелаштуватися і здобув перемогу над дніпрянином – 15:8.

«Це перший старт сезону, перший етап Кубка, і він видався успішним. Налаштований на позитив. Є бажання працювати далі й перемагати», – зазначив лідер національної збірної з фехтування Богдан Нікішин.

Для Нікішина це срібло стало другим в кар'єрі на етапах Кубка світу в особистій першості. На рахунку спортсмена з Дніпра є три золоті медалі та дві бронзові.


Дніпровський шпажист Богдан Нікішин почав новий змагальний сезон зі срібла
Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux