Опубліковано 19 квітня 2016 року, 18:07

Дніпропетровці створять «живу зірку» і відправлять привіт до європейських країн
Наступного тижня у Дніпропетровську пройде флешмоб «Міст дружби». Створити «живу зірку» і передати привіт до країн Європи запрошують усіх бажаючих, повідомляють в управлінні культури, національностей і релігій ОДА.

«На Дніпропетровщині мешкає понад 90 народностей, серед яких й вихідці з Європи. Серед них і білоруси, болгари, поляки, прибалтійці, румуни та багато інших. Під час акції вони матимуть нагоду передати привіт землякам у різних країнах світу, – зазначають в управлінні. – Підтримати їх і через танець висловити ідею єдності, мають змогу усі бажаючі».

Флешмоб проходитиме 26 квітня о 16.00 на Фестивальному причалі у Дніпропетровську. Долучитися зможуть всі. Достатньо прийти у вишиванці. Хореограф навчить учасників простим рухам.

«Так мешканці та гості Дніпропетровська продемонструють дружні стосунки з Європою. Після будемо чекати на подібний захід у відповідь», – зазначила хореограф-постановник флешмобу Ольга Винник.


Дніпропетровці створять «живу зірку» і відправлять привіт до європейських країн
Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux