Опубліковано 17 червня 2015 року, 10:20

Дніпропетровський спортсмен став чемпіоном України з судомодельного спорту
У Києві відбувся відкритий чемпіонат України з судомодельного спорту серед швидкісних радіокерованих моделей човнів секції «FSR» (мотори внутрішнього згоряння). У ньому взяли участь більше сотні спортсменів, троє з яких – з Дніпропетровської області. Золоту медаль Чемпіонату здобув представник нашого регіону – майстер спорту України Микола Єгоров. Про це повідомили в департаменті фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді Дніпропетровської облдержадміністрації.
До збірної команди Дніпропетровської області на Чемпіонаті увійшли Микола Єгоров, Владислав Макєєв та Андрій Попов.
Наші спортсмени виступали у шести номінаціях програми змагань.
Гонки проходили на великих швидкостях. Серед суперників - багаторазові чемпіони та призери Чемпіонатів та Кубків України, члени збірної команди України.

Золоту медаль Чемпіонату і звання Чемпіона України у класі моделей човнів FSR-V-3,5 завоював лідер команди (він же тренер збірної) -
Микола Єгоров. Ця перемога гарантувала йому місце в збірній країни та участь у міжнародних змаганнях.

У класі моделей човнів FSR-O-3,5 Микола Єгоров завоював «бронзу». Решта спортсменів збірної показали результати високого рівня і зайняли в турнірній таблиці «тверду середину».









Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux