Опубліковано 21 квітня 2016 року, 09:30

Дніпропетровські спортсмени – призери всеукраїнських змагань з веслування
Медалі всіх ґатунків привезли спортсмени Дніпропетровщини з всеукраїнської регати. За перемогу наші учасники змагалися більш ніж двома сотнями академічних веслувальників з восьми областей. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської ОДА.

В різних класах змагань медалі здобули 6 спортсменів Дніпропетровщини. «Золото» у Романа Федоренко та Аліси Собко. Срібними призерами стали Сергій Сябро та Георгій Вертелецький. Бронзові медалі здобули Денис Шклярук і Олексій Тимошенко.

Всеукраїнські змагання з академічного веслування серед дорослих приймав Херсон. До них долучилися 230 спортсменів з 8 областей України. Позмагатися за перемогу приїхали й веслувальники з Молдови. Дніпропетровську область представляли 19 учасників. Перегони проходили на дистанціях 2 тис. та 6 тис. метрів.

На Дніпропетровщині академічним веслуванням займаються понад 800 спортсменів, з якими працюють майже 60 тренерів.


Дніпропетровські спортсмени – призери всеукраїнських змагань з веслування
Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux