Опубліковано 27 листопада 2015 року, 09:05

Дніпропетровські гімнасти – кращі в Україні
Гімнасти Руслан Кулаксізов та Володимир Прохоров вибороли призові місця на чемпіонаті України. Дніпропетровські спортсмени повернулися зі змагань у Кіровограді з золотом та двома бронзами. Про це повідомили у департаменті фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді облдержадміністрації.

Участь у всеукраїнському чемпіонаті взяли 150 спортсменів з різних областей. За підсумками змагань у дніпропетровських гімнастів три нагороди.

Руслан Кулаксізов виборов золото за вправи на бруссях та бронзу за вправність на кільцях. Зараз готується до європейського олімпійського фестивалю, що проходитиме влітку у Туреччині.

Його земляк Володимир Прохоров також має бронзу. Він здобув її за цілий комплекс вправ – брусся, кільця, стрибок та ін.

Спортивною гімнастикою в області займаються 797 спортсменів, з якими працюють понад 40 тренерів.



Дніпропетровські гімнасти – кращі в Україні
Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux