Опубліковано
03 вересня 2015
року,
15:07
Дніпропетровська ОДА розпочала новий етап тотальних перевірок приміських і міжміських маршруток
5649
Розпочався новий етап перевірок приміських і міжміських маршруток Дніпропетровської області. Робоча група оцінюватиме, чи дотримуються правила перевезення пасажирів і законодавчі норми. Недбалі компанії підуть з маршрутів. Про це повідомили в управлінні інфраструктури Дніпропетровської облдержадміністрації.
Робоча група створена за розпорядженням керівника Дніпропетровщини Валентина Резніченка. До неї увійшли представники ОДА, ДАІ, Держтрансінспекції та громадськості. Завдання комісії - перевірити, чи дотримуються маршрутники правил пасажирських перевезень.
«Ми часто бачимо, як перевізники, що виграли конкурс з новенькими автобусами, замінюють їх на старі вантажні авто, перероблені під транспорт, - пояснив начальник управління інфраструктури Тимур Швець. - Ми бачимо, як компанії ставлять на маршрути недостатньо машин, зриваючи графіки і змушуючи людей годинами чекати свого автобуса. Керівник області Валентин Резніченко жорстко поставив завдання виправити ситуацію. Тому ми почали тотальні перевірки приміських і міжміських маршруток».
Новий етап перевірок стартував сьогодні і буде тривати до 18 вересня включно. Під особливою увагою 7 компаній. «Якщо знайдемо порушення - направимо перевізникам офіційні претензії. Якщо не виправляться - знімемо з маршрутів», - констатував Тимур Швець.


Робоча група створена за розпорядженням керівника Дніпропетровщини Валентина Резніченка. До неї увійшли представники ОДА, ДАІ, Держтрансінспекції та громадськості. Завдання комісії - перевірити, чи дотримуються маршрутники правил пасажирських перевезень.
«Ми часто бачимо, як перевізники, що виграли конкурс з новенькими автобусами, замінюють їх на старі вантажні авто, перероблені під транспорт, - пояснив начальник управління інфраструктури Тимур Швець. - Ми бачимо, як компанії ставлять на маршрути недостатньо машин, зриваючи графіки і змушуючи людей годинами чекати свого автобуса. Керівник області Валентин Резніченко жорстко поставив завдання виправити ситуацію. Тому ми почали тотальні перевірки приміських і міжміських маршруток».
Новий етап перевірок стартував сьогодні і буде тривати до 18 вересня включно. Під особливою увагою 7 компаній. «Якщо знайдемо порушення - направимо перевізникам офіційні претензії. Якщо не виправляться - знімемо з маршрутів», - констатував Тимур Швець.


Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво