Опубліковано 01 жовтня 2019 року, 16:00

Дніпропетровщина на 100% готова до зими

Область стовідсотково готова до зими. Комунальники завершили всі перевірки комунікацій і котельнь, ремонт мереж. Підписані всі акти технічної готовності до опалювального сезону житлових будинків, шкіл, дитсадків, лікарень. Про це стало відомо під час селекторної наради у Дніпропетровській ОДА. 

 На селекторі Дніпропетровщина звітувала перед Прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком.

 Всі об’єкти соціальної сфери та житлові будинки технічно готові до настання холодів на 100%, підкреслили на нараді.

«У домівках мешканців Дніпропетровщини, школах, дитсадках та лікарнях має бути тепло. Тому область технічно готувалася до початку опалювального сезону протягом всього літа», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

Там, де була потреба, комунальники привели до ладу покрівлі будинків, котельні, водопровідні мережі, системи опалення. А ще відремонтували аварійні ділянки теплотрас та оновили електромережі.

Нині тепломережі області укладають договори з Нафтогазом – щодо безперебійного постачання палива.

«На жаль, не всі населені пункти ще розрахувалися з Нафтогазом. Зокрема, борг міста Павлоград – 179 млн грн. Такі проблеми мають вирішуватися на місцевому рівні. Тож чекаємо на пропозиції від голови міськради. Саме він повинен вирішити питання комфорту місцевих мешканців узимку», – сказав директор департаменту ЖКГ Дніпропетровської ОДА Андрій Коломоєць.

Загалом на Дніпропетровщині понад 12 тис житлових багатоквартирних будинків з централізованим теплопостачанням. Більш ніж 2 тис об’єктів соцсфери – дитсадків, лікарень, амбулаторій та ін.

 Рішення про початок опалювального сезону ухвалюють органи місцевого самоврядування. Він стартуватиме, коли середньодобова температура повітря протягом трьох днів становитиме нижче за 8 градусів тепла.


«Область технічно готувалася до початку опалювального сезону протягом всього літа», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко Фото 3

Технічно Дніпропетровщина готова до зими на 100%


Завантажуємо ще