Опубліковано 16 квітня 2018 року, 15:30

Для учнів Верхівцевської школи №2 звели сучасний спортзал – Валентин Резніченко

У Верхівцевській школі №2 ніколи не було спортзалу. В теплу пору року уроки фізкультури проходили на вулиці, а взимку – у звичайному класі. Умови для активного відпочинку створили за рік – поруч із навчальним закладом звели просторий спортзал, розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Створюємо для дітей Дніпропетровщини комфортні умови – для навчання, занять спортом, відпочинку. Таке завдання ставить Президент України Петро Порошенко, – сказав Валентин Резніченко. – Нині вже завершили будівництво спортзалу у Верхівцевській школі №2, його тут ніколи не було».

Будівництво спортзалу площею понад 600 квадратних метрів – довгоочікувана подія.

«Спортзалу у нас ніколи не було, фізкультура проходила у маленькому класі. Як могли – пристосовувались. Але всі ігри були «міні». Міні-футбол, міні-баскетбол. Інакше просто не виходило. Сподіваюсь, що тепер ми зробимо потужний ривок у спортивних досягненнях. Завойовуватимемо перемоги на районних та обласних змаганнях», – сказав вчитель фізкультури Євген Комендантов.

Новий спортзал – заслуга ДніпроОДА, розповіла директор школи Наталія Смакота.

«26 років спортзалу не було. Ми зверталися до голови ДніпроОДА, просили звести таку будівлю. І нас почули. Її звели за рік, з’єднали з головним корпусом школи», – додала вона.

Нині залишилися роботи з облаштування спортзалу, оснащення інвентарем.


Новий спортзал

 ... у Верхівцевській школі №2

На нього чекали 26 років

Спортзалу тут ніколи не було

Будівлю звели за рік

Об'єднали з головним корпусом школи

Діти займатимуться у комфортних умовах,

... гратимуть у рухливі ігри,

... перемагатимуть у спортивних змаганнях

Завантажуємо ще