Опубліковано 06 квітня 2026 року, 11:00

Діалог влади та бізнесу: підприємців Дніпропетровщини запрошують на корисну зустріч 

 У Дніпрі відбудеться чергова зустріч учасників платформи «Діалог влади та бізнесу». Говоритимуть про удосконалення законодавства у сфері ГМО, даватимуть поради виробникам тваринницької продукції і розкажуть про аукціони на дозволи для вилову риби. До розмови долучаться фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в області та Управління Державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм.

Зустріч відбудеться 8 квітня і розпочнеться об 11:00. Для участі треба заповнити коротку реєстраційну форму за посиланням. Там можна залишити і запитання.

Платформа «Діалог влади та бізнесу» діє на базі Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. Її запуск у регіонах ініціював Володимир Зеленський.

Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux