Опубліковано 11 листопада 2015 року, 11:02

Десять нагород здобули бадмінтоністи Дніпропетровщини на Кубку України
Три «золота», три «срібла» та чотири «бронзи» завоювали спортсмени Дніпропетровщини на Кубку України з бадмінтону. Про це повідомили в департаменті фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді Дніпропетровської ОДА.

Наша спортсменка Марія Улітіна виборола золоту та дві срібні медалі. Марія Рудь підіймалася на першу та на третю сходинки п’єдесталу пошани. Перше та друге місце здобув Кирило Леонов. «Бронза» у Кирила Мартиненка, Романа Константинова та Владислава Волнянського.

Кубок України з бадмінтону приймав Дніпропетровськ. За перемогу змагалися понад 70 спортсменів з 8 областей України. Дніпропетровщину представляли 30 учасників.

Бадмінтоном в області займаються понад 1,5 тис. спортсменів, з якими працюють 54 тренери.