Опубліковано
09 травня 2017
року,
12:30
День перемоги над нацизмом відзначає Дніпропетровщина (ФОТОРЕПОРТАЖ)
1423
У День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні мешканці Дніпропетровщини прийшли вшанувати пам’ять загиблих до меморіалів міст та сіл області. У Дніпрі біля Монументу Слави зібралися тисячі людей.
Біля Монументу Слави людно.

Прийти 9 травня до Монументу Слави разом з ветеранам Другої світової - традиція багатьох дніпровських сімей.

Хвилина мовчання.

Пам’ять загиблих побратимів вшанували учасники Другої світової війни...

представники обласної та міської влади...

військові...

керівники профспілок, представники національно-культурних товариств та громадськості.

Квіти Героям від містян.

Віктор Абросімов потрапив на війну зовсім юним – у 14 років. Служив юнгою у Львівській флотилії. Пам’ятає, як зустрічав перемогу.
«Я на кораблі був. Чую, стріляють з ракетниць, автоматів. Кричать: «Війна закінчилася! Війна закінчилася!». Ми й плакали, й сміялися. Така була радість, що ми перемогли», - згадує Віктор Абросімов.

«Для мене сьогоднішнє свято - це все. Це моє життя, моя історія, гордість, патріотизм... Хочу, щоб молоді розповідали про це в школах, на уроках мужності, - додав учасник Другої світової Віктор Абросімов. - Війна - це горе, позбавлення всього, народ боровся, як міг… Дай Боже, щоб такого не було ніколи».

Дніпрянка Олександра прийшла до Монумента Слави з сином. Каже: з малечку навчає його вирішувати всі питання миром, а не силою. Адже жити під мирним небом – справжнє щастя.
«Навчаю сина, що не можна ні з ким воювати. Потрібно вирішувати конфлікти мирно», - поділилася Олександра.

Квіти – на знак вдячності та пошани Героям.

Пам’ять загиблих у Другій світовій війні сьогодні вшановують тисячі людей по всій області.
Біля Монументу Слави людно.

Прийти 9 травня до Монументу Слави разом з ветеранам Другої світової - традиція багатьох дніпровських сімей.

Хвилина мовчання.

Пам’ять загиблих побратимів вшанували учасники Другої світової війни...

представники обласної та міської влади...

військові...

керівники профспілок, представники національно-культурних товариств та громадськості.

Квіти Героям від містян.

Віктор Абросімов потрапив на війну зовсім юним – у 14 років. Служив юнгою у Львівській флотилії. Пам’ятає, як зустрічав перемогу.
«Я на кораблі був. Чую, стріляють з ракетниць, автоматів. Кричать: «Війна закінчилася! Війна закінчилася!». Ми й плакали, й сміялися. Така була радість, що ми перемогли», - згадує Віктор Абросімов.

«Для мене сьогоднішнє свято - це все. Це моє життя, моя історія, гордість, патріотизм... Хочу, щоб молоді розповідали про це в школах, на уроках мужності, - додав учасник Другої світової Віктор Абросімов. - Війна - це горе, позбавлення всього, народ боровся, як міг… Дай Боже, щоб такого не було ніколи».

Дніпрянка Олександра прийшла до Монумента Слави з сином. Каже: з малечку навчає його вирішувати всі питання миром, а не силою. Адже жити під мирним небом – справжнє щастя.
«Навчаю сина, що не можна ні з ким воювати. Потрібно вирішувати конфлікти мирно», - поділилася Олександра.

Квіти – на знак вдячності та пошани Героям.

Пам’ять загиблих у Другій світовій війні сьогодні вшановують тисячі людей по всій області.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво