Опубліковано
13 листопада 2017
року,
09:30
Близько 5 тисяч селян Новомосковського району обслуговуватимуться в оновленій амбулаторії – Валентин Резніченко
313
У селі Миколаївка Новомосковського району реконструюють амбулаторію. Роботи вже добігають кінця. Як повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, після відкриття у закладі обслуговуватимуться близько 5 тисяч людей.
«Втілюємо у життя завдання Президента України Петра Порошенка – створюємо комфортні умови для пацієнтів. Відкриваємо обласні медцентри єврозразка, реконструюємо старі сільські амбулаторії, – зазначив Валентин Резніченко. – Нині вже завершуємо реконструкцію Миколаївської амбулаторії. У сучасному медзакладі обслуговуватимуться близько 5 тисяч селян Новомосковського району».
Миколаївську амбулаторію не оновлювали понад 60 років. Медики, як могли, підтримували порядок – білили стелю, фарбували стіни, та це не рятувало, розповіла завідуюча закладом Валентина Олексій.
«До того ж була проблема з проводкою. Нині всі комунікації замінені – електрика, теплопостачання, каналізація. Дах новий, стіни – утеплені, встановлені нові вікна. Всередині – кахель, нова підлога, двері», – сказала вона.
В оновленій амбулаторії обслуговуватимуться мешканці з чотирьох сіл Новомосковського району. На час ремонту медики приймають пацієнтів в будівлі навпроти. Це ще один корпус амбулаторії, який в майбутньому планують виділити під житло для молодих фахівців, зазначила голова Миколаївської сільської ради Ірина Полтавець.
«Раніше доводилось бігати вулицею з одного корпусу до іншого. Тепер в оновленій будівлі буде все – і кабінети лікарів, і лабораторія. Переселимось туди», – розповіла сімейна медсестра закладу Юлія Савінова.
Завершити всі роботи будівельники планують наприкінці цього року.
Миколаївську амбулаторію реконструюють

Стару будівлю утеплили

Встановили нові вікна

Всередині - ремонт

В лабораторії - плитка

Завершити всі роботи будівельники планують до кінця року

Старий корпус планують виділити під житло для молодих фахівців

В оновленому медзакладі обслуговуватимуться 5 тисяч селян
«Втілюємо у життя завдання Президента України Петра Порошенка – створюємо комфортні умови для пацієнтів. Відкриваємо обласні медцентри єврозразка, реконструюємо старі сільські амбулаторії, – зазначив Валентин Резніченко. – Нині вже завершуємо реконструкцію Миколаївської амбулаторії. У сучасному медзакладі обслуговуватимуться близько 5 тисяч селян Новомосковського району».
Миколаївську амбулаторію не оновлювали понад 60 років. Медики, як могли, підтримували порядок – білили стелю, фарбували стіни, та це не рятувало, розповіла завідуюча закладом Валентина Олексій.
«До того ж була проблема з проводкою. Нині всі комунікації замінені – електрика, теплопостачання, каналізація. Дах новий, стіни – утеплені, встановлені нові вікна. Всередині – кахель, нова підлога, двері», – сказала вона.
В оновленій амбулаторії обслуговуватимуться мешканці з чотирьох сіл Новомосковського району. На час ремонту медики приймають пацієнтів в будівлі навпроти. Це ще один корпус амбулаторії, який в майбутньому планують виділити під житло для молодих фахівців, зазначила голова Миколаївської сільської ради Ірина Полтавець.
«Раніше доводилось бігати вулицею з одного корпусу до іншого. Тепер в оновленій будівлі буде все – і кабінети лікарів, і лабораторія. Переселимось туди», – розповіла сімейна медсестра закладу Юлія Савінова.
Завершити всі роботи будівельники планують наприкінці цього року.
Миколаївську амбулаторію реконструюють

Стару будівлю утеплили

Встановили нові вікна

Всередині - ремонт

В лабораторії - плитка

Завершити всі роботи будівельники планують до кінця року

Старий корпус планують виділити під житло для молодих фахівців

В оновленому медзакладі обслуговуватимуться 5 тисяч селян
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво