Опубліковано 04 липня 2018 року, 16:00

Більше тисячі АТОвців з Дніпропетровщини цьогоріч оздоровляться в санаторіях – Валентин Резніченко

Більше тисячі АТОвців з Дніпропетровщини цьогоріч відновлюватимуть сили в санаторіях. Відпочиватимуть у здравницях по всій країні, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Допомога сім’ям АТОвців, реабілітація демобілізованих, їхня адаптація до мирного життя – одні із першочергових завдань Президента України Петра Порошенка. На Дніпропетровщині відновити сили хлопці можуть у спеціалізованому реабілітаційному центрі, під час різноманітних майстер-класів та спортивних змагань. Їздять й до здравниць по всій Україні. Цьогоріч у санаторіях відпочинуть більше тисячі бійців», - зазначив Валентин Резніченко.

АТОвців на відпочинок приймають санаторії у Дніпропетровській, Одеській, Харківській, Київській, Чернігівській, Черкаській, Львівській та Закарпатській  областях.

 Для захисників – мінеральна вода, грязі, масажі, фізпроцедури, лікувальна фізкультура. Таке лікування бійці проходять протягом 18 днів. Путівки забезпечує держава, тож відпочинок безкоштовний.

Деталі щодо оздоровлення демобілізованих можна дізнатися в  управлінні з питань учасників АТО ДніпроОДА за телефоном (056) 742-86-62. Звертатися можна й до департаменту соціального захисту населення за телефоном (067) 909 79 89.

Завантажуємо ще