Опубліковано
28 грудня 2015
року,
11:05
Більше 300 дітей переселенців і бійців АТО Дніпропетровщини відпочили цього року за кордоном
4861
Литва, Німеччина, Хорватія - понад 300 дітей переселенців і бійців АТО відпочили цього року за кордоном. Це стало можливим завдяки домовленостям Днепропетровcкой облагосадміністраціі з посольствами цих країн, повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.
«Маленькі переселенці з Донбасу і діти захисників України багато пережили. Війна розділила їхнє життя на до і після. Вони дуже рано стали дорослими. Наш обов'язок - підтримати цих дітей, оточити любов'ю і турботою. Зарубіжні канікули подарували їм позитивні враження. У цьому році в Європі відпочили 300 дітей переселенців і бійців АТО. Наступного року також плануємо оздоровлювати хлопців та дівчат за кордоном», - зазначив Валентин Резніченко.
40 дітей два тижні безкоштовно відпочивали в Берліні. Вони повернулися під враженням - в найбільшому дитячому та молодіжному цирковому таборі Європи «Cabuwazi» їх навчили жонглювати, їздити на одноколісному велосипеді і навіть дресирувати тварин. Завершився відпочинок виступом на справжній арені.
259 юних переселенців і дітей бійців АТО відпочивали на березі Адріатичного моря в Хорватії. Екскурсії, веселі розваги, естафети, знайомство з відомими спортсменами - півтора тижні юні мандрівники безкоштовно відпочивали на курортах Рогозніца, Вепріц і Трогір. У поїздці малюків супроводжували 12 педагогів і медиків.
23 школяра протягом року навчалися в литовській школі. Екскурсії, спілкування з литовськими однолітками, цікаві розваги і поїздки по європейських містах. Ще четверо дітей із зони АТО пройшли в Литві курс реабілітації.
Наразі ведуться переговори з європейськими країнами щодо відпочинку дітей наступного року.
У Хорватії діти знайшли багато нових друзів
![](/storage/app/media/news/_1_151500933480420-402C.jpg)
У Німеччині діти дуже здружилися
![](/storage/app/media/news/_1_151500933480425-3982.jpg)
Більше 300 дітей переселенців і бійців АТО Дніпропетровщини
відпочили цього року за кордоном
![](/storage/app/media/news/_1_151500933480437-4366.jpg)
З відпочинку діти приїхали з гучними піснями та двома прапорами: України та Хорватії.
«Маленькі переселенці з Донбасу і діти захисників України багато пережили. Війна розділила їхнє життя на до і після. Вони дуже рано стали дорослими. Наш обов'язок - підтримати цих дітей, оточити любов'ю і турботою. Зарубіжні канікули подарували їм позитивні враження. У цьому році в Європі відпочили 300 дітей переселенців і бійців АТО. Наступного року також плануємо оздоровлювати хлопців та дівчат за кордоном», - зазначив Валентин Резніченко.
40 дітей два тижні безкоштовно відпочивали в Берліні. Вони повернулися під враженням - в найбільшому дитячому та молодіжному цирковому таборі Європи «Cabuwazi» їх навчили жонглювати, їздити на одноколісному велосипеді і навіть дресирувати тварин. Завершився відпочинок виступом на справжній арені.
259 юних переселенців і дітей бійців АТО відпочивали на березі Адріатичного моря в Хорватії. Екскурсії, веселі розваги, естафети, знайомство з відомими спортсменами - півтора тижні юні мандрівники безкоштовно відпочивали на курортах Рогозніца, Вепріц і Трогір. У поїздці малюків супроводжували 12 педагогів і медиків.
23 школяра протягом року навчалися в литовській школі. Екскурсії, спілкування з литовськими однолітками, цікаві розваги і поїздки по європейських містах. Ще четверо дітей із зони АТО пройшли в Литві курс реабілітації.
Наразі ведуться переговори з європейськими країнами щодо відпочинку дітей наступного року.
У Хорватії діти знайшли багато нових друзів
![](/storage/app/media/news/_1_151500933480420-402C.jpg)
У Німеччині діти дуже здружилися
![](/storage/app/media/news/_1_151500933480425-3982.jpg)
Більше 300 дітей переселенців і бійців АТО Дніпропетровщини
відпочили цього року за кордоном
![](/storage/app/media/news/_1_151500933480437-4366.jpg)
З відпочинку діти приїхали з гучними піснями та двома прапорами: України та Хорватії.
Завантажуємо ще