ЦНАПи Дніпропетровщини проявили неформатний підхід до роботи у День закоханих. Разом з адмінпослугами відвідувачі могли отримати солодкі подарунки та позитивні емоції. Як це було – у фоторепортажі ДніпроОДА.
«Руйнуємо стереотипи про ЦНАПи як про адміністративні установи. З 2017 року ми перетворили Центри на творчі майданчики, проводимо флешмоби до різних свят. День закоханих – яскраве тому підтвердження», - розповіла начальник управління з питань розвитку адміністративних послуг ДніпроОДА
Олена Лічманенко
Адмінпослуги – від серця
ЦНАПи Дніпропетровщини до Дня закоханих провели яскравий флешмоб
Акція – романтична
У Слобожанському ЦНАПі кожен відвідувач отримав у подарунок пряник-валентинку
«Дещо незвично зайти за документами до адмінустанови та отримати приємний сюрприз. У цей день бажаю всім любові та миру», - поділилась відвідувачка Слобожанського ЦНАПу Ірина Олійник
Хтось оформлює «біометрію» і не підозрює про сюрприз
Електронний варіант підпису…
…і ось – подарунок
«Оформлюю закордонний паспорт, влітку планую поїхати до Болгарії на музичний фестиваль. Не очікувала отримати приємний сюрприз. Пряником поділюся з братом», - розповіла мешканка Слобожанського Єлизавета Лучко
Це вже восьмий флешмоб у ЦНАПах Дніпропетровщини. Попередні сім пройшли з нагоди різних свят
«Сьогодні люди приходять до нашого ЦНАПу і отримують не тільки послуги, а й подарунки. Вони йдуть з гарним настроєм та позитивними емоціями. Ми повністю відкриті й доброзичливі до наших відвідувачів», - зазначила начальник Слобожанського ЦНАПу Тетяна Олійник.
Подарунки для найменших
«Тут доброзичливі співробітники, сприятлива атмосфера. А те, що до Дня закоханих дають солодкий подарунок, – приємна несподіванка», - поділилася відвідувачка Наталія Бондар
Романтичні флешмоби до Дня закоханих пройшли в усіх ЦНАПах Дніпропетровщини – їх в області 56