22 липня виші завершили приймати заяви від вступників. Цьогоріч до навчальних закладів регіону їх надійшло майже 110 тисяч. Про це повідомили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.
«Завершився один із найважливіших етапів вступної кампанії – подача заяв до вишів. Вже декілька років абітурієнти надають документи в електронній формі. У 2019 році на Дніпропетровщині було оформлено майже 110 тис таких заяв», – розповіли в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.
Нині абітурієнти – в очікуванні рейтингового списку «бюджетників». Його оприлюднять 26 липня.
«Вступники, які вже визначилися з вибором, можуть нести документи до вишу. Це слід зробити до 31 липня, якщо бажаєте потрапити на бюджетне місце. Зарахування «контрактників» – до 30 вересня», – додали в департаменті.
Загалом в Україні під час вступної кампанії-2019 абітурієнти подали майже 1,5 млн заяв.