Опубліковано 31 серпня 2015 року, 13:15

27 п'ятихатським воїнам вручили нагрудні знаки «Учасник АТО»
27 демобілізованих бійців антитерористичної операції з П’ятихатщини нагородили відзнаками «Учасник АТО». Про це повідомили в П'ятихатській райдержадміністрації.
За мужність і професіоналізм у захисті Батьківщини бійцям АТО подякували представники райдержадміністрації, сім'ї та друзі воїнів. Від імені начальника Генерального штабу - головнокомандувача Збройних Сил України, 27 героям вручили нагрудні відзнаки «Учасник АТО».
Їх імена: Андрій Богдан, Олександр Боринський, Віталій Бунчиков, Олександр Бянкін, Володимир Вовенко, Павло Вороніч, Сергій Галушко, Павло Горяний, Едуард Гущак, Анатолій Євтушик, Євген Зоненберг, Вадим Кислий, Олег Орленко, Владлен Пензар, Олександр Піцик, Сергій Подурець, Сергій Рубан, Сергій Самарець, Микола Сотник, Олег Тищенко, Владислав Третяк, Антон Упенієкс, Сергій Цюрукало, Іван Шаповал, Олексій Шоля, Федір Федишин, Вадим Якушенко.
Глава Дніпропетровщини Валентин Резніченко давав чітке розпорядження всім районам і відповідним обласним структурам всебічно допомагати учасникам АТО. В.о. П'ятихатської РДА Сергій Саламаха запевнив воїнів, що двері його кабінету для них завжди відкриті: «Наше завдання - допомагати учасникам АТО та членам їх сімей. Я готовий до спільного вирішення всіх питань і проблем, які турбують військовослужбовців», - зазначив Сергій Саламаха.

Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux