Опубліковано
06 вересня 2022
року,
13:00
200 днів протистояння: мешканців Дніпропетровщини запрошують приєднатися до опитування
17116
Вже 200 днів Україна протистоїть Росії. Кожного дня ми боремось за свою незалежність та право самостійно творити майбутнє нашої держави. Ми допомагаємо один одному та країні, ми згуртували довкола себе підтримку всього цивілізованого світу, ми залишаємось вдома або були змушені тікати від війни. Але всі ми віримо у перемогу України та щасливе майбутнє наших дітей.
Сьогодні і щодня країні важливо, як кожен українець бачить майбутнє держави, що надихає та підтримує. Важлива думка кожного з вас. Дякуємо за увагу та ваші відповіді.
Опитування – тут.
Опитування проводить Дослідницька панель Власна Думка у співпраці з Інститутом соціології НАНУ. За ініціативи Офісу Президента України.
Завантажуємо ще