Опубліковано 13 січня 2017 року, 15:00

Зробіть селфі у музеї – отримайте приз: Дніпропетровщина долучиться до загальноєвропейської акції
Дніпропетровщина долучиться до загальноєвропейської акції «Музейне селфі». 18 січня приходьте до улюбленого музею, фотографуйтеся та отримуйте за це приємні сюрпризи, повідомляють в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської облдержадміністрації.

Зазвичай фотографуватися у музеях не можна, та тільки не 18 січня. У цей день можна робити селфі на фоні улюбленого витвору мистецтва і ділитися світлинами у соцмережах. Головне – не користуватися спалахом, бо він шкодить експонатам, та не забувати про хештеги. Наприклад, для відвідувачів історичного музею на пр. Д.Яворницького, 16 у Дніпрі – це #dnimSelfi, а для гостей дніпровського художнього музею на вул. Шевченка, 21 – #MuseumSelfie або #artmuseumdp.

До акції долучаться всі 130 музеїв Дніпропетровщини. Деталі можна буде дізнатися на місці.

Автори кращих світлин отримають подарунки – безкоштовні екскурсії. Щасливчиків керівництво музеїв визначатимуть за кількістю лайків.

Флешмоб «Музейне селфі» пройде в Україні вже втретє. Його вигадала європейська компанія Culture Themes.


Зробіть селфі у музеї – отримайте приз: Дніпропетровщина долучиться до загальноєвропейської акції



Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux