Опубліковано
30 листопада 2022
року,
20:03
Знешкоджені боєприпаси та обстріл Нікопольщини: як минув день у Дніпропетровській області
17560
Пообіді ворог знову гатив по Нікопольщині, повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області. Та додали: рятувальники регіону продовжують розміновувати території, засіяні боєприпасами після ворожих обстрілів.
Під удар на Нікопольщині потрапила Марганецька громада. Там минулося без постраждалих. Деталі обстрілу уточнюються.
За день піротехніки обласного управління ДСНС двічі виїжджали на розмінування. Знешкодили 6 ворожих боєприпасів. А з початку повномасштабного вторгнення ліквідували 6572 вибухонебезпечних предмета.
Завантажуємо ще