Опубліковано 11 квітня 2017 року, 11:30

Знання без кордонів: школярі з порушеннями зору отримають підручники, надруковані шрифтом Брайля
Читання без перешкод. Цьогоріч на Дніпропетровщині для учнів із порушеннями зору придбають майже 350 підручників, написаних шрифтом Брайля. На це виділили майже 342 тисячі гривень обласних коштів. Про це повідомили в департаменті освіти і науки ДніпроОДА.

Книжки, надруковані шрифтом Брайля, направлять до дніпровської школи №126. Вони потраплять і до початкової школи селища Дослідне та Дніпровського навчально-реабілітаційного центру №12 для сліпих та слабозорих дітей.

«Кожен підручник, надрукований шрифтом Брайля, коштує від 1000 гривень. Доволі дорого, але це шляхетна справа. Цьогоріч придбаємо майже 350 таких книжок. Це підручники та посібники з усіх предметів шкільної програми з першого по одинадцятий клас», - зазначили у департаменті.

Планується, що вже першого вересня діти розпочнуть навчання із новим комплектом підручників.

«У шостому класі нашої школи навчається Богдан. У хлопця серйозне порушення зору. Не зважаючи на це, він захоплюється вокалом та іноземними мовами. Вивчає англійську, французьку та іспанську. Нові підручники, призначені спеціально для особливих діток, стануть Богдану в нагоді», - розповіла директор СЗШ№126 Наталія Пешехонова.

Шрифт Брайля – шрифт, який дозволяє читати людям з порушеннями зору. Різні комбінації рельєфних крапок дозволяють позначати букви, цифри, розділові знаки.


Знання без кордонів: школярі з порушеннями зору отримають підручники, надруковані шрифтом Брайля




Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux