Опубліковано 25 вересня 2018 року, 13:30

Збірна Дніпропетровщини здобула перше місце на всеукраїнських змаганнях «Сила духу»

Збірна Дніпропетровщини посіла перше загальнокомандне місце на Всеукраїнській спартакіаді серед потерпілих на виробництві «Сила духу». Спортсмени здобули три «золота», одне «срібло» та дві «бронзи». Про це повідомили у Фонді соціального страхування України у Дніпропетровській області.

Перше місце виборов Юрій Даніченко. Він демонстрував свою майстерність на змаганнях із гирьового спорту у вазі до 85 кг. У ваговій категорії понад 85 кг першість також у спортсмена із Дніпропетровщини – Григорія Лобачова.

Ще одне «золото» - у нашого спортсмена Максима Качко. Він став кращим у бомбаскеті.

Срібну медаль виборов Олександр Березка у змаганнях із шахів.  «Бронзу» з дартсу сидячи отримала Валентина Скворцова. Третє місце і у Миколи Тараненко – з армспорту у ваговій категорії до 85 кг.

Майстерність та жага до перемоги допомогли спортсменам Дніпропетровщини здобути перше місце серед 25 команд-учасниць.

Спартакіаду «Сила духу» приймав Ужгород. Щорічні змагання проводилися вже вшосте. До них приєдналися понад 2 тис учасників, 11 з них представляли Дніпропетровщину. Вони приїхали із Новомосковська, Жовтих Вод, Марганця, Павлограда, Першотравенська та Кам’янського.