Опубліковано 29 вересня 2020 року, 12:59

Збірна Дніпропетровщини привезла 7 нагород з чемпіонату України зі спортивного орієнтування

Спортсмени Дніпропетровщини відзначилися нагородами на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування. Загалом збірна команда регіону виборола 2 золоті, 2 срібні і 3 бронзові медалі. Про це повідомив начальник управління молоді і спорту облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

«Обласна команда зі спортивного орієнтування входить до трійки кращих в Україні. На чемпіонаті, який проходив у Світловодську, маємо одразу сім нагород. Переможцями стали наші представники у віковій групі молодь та дорослі. Ще два тандеми – срібні призери, три – бронзові», – зазначив Олександр Пшеничников.

Від Дніпропетровщини у національній першості взяли участь 12 спортсменів. А загалом 140 представників 11 областей України.

Змагалися в одному з найважчих видів орієнтування – рогейні. Потрібно було протягом шести годин шукати контрольні пункти серед природніх перешкод. Доводилося пробиратися через хащі та болота. Хто проходив всю дистанцію швидше за інших, той і переміг.