Учасники платформи «Діалог влади та бізнесу» зібрались на чергове засідання. До зустрічі долучився фахівець ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області. Йшлося про правила обслуговування систем протипожежного захисту. Про це повідомили в ОВА.

«Наші засідання – це можливість для бізнесу поспілкуватися напряму з експертами. Щоразу актуальні теми. Запрошуємо фахівців, щоб підприємці отримували точні та практичні відповіді», – наголосила заступник начальника управління інвестиційно-інноваційної діяльності та з питань публічних закупівель департаменту економічного розвитку ОВА Інна Шапка.

Начальник відділу управління цивільного захисту та превентивної діяльності ГУ ДСНС України в області Костянтин Кирпиченко розповів, які системи протипожежного захисту використовують надзвичайники.

Зазначив, яку функцію виконує кожен з них. Навів приклади розміщення у різних приміщеннях.
Платформа «Діалог влади та бізнесу» діє на базі Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. Її мета – давати оперативну реакцію на виклики, з якими стикаються підприємці.
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво