Опубліковано 09 листопада 2017 року, 10:30

За тиждень до лікарів із ГРВІ звернулися близько 15 тисяч мешканців Дніпропетровщини
За тиждень у майже 15 тисяч мешканців Дніпропетровщини лікарі виявили гостру респіраторну вірусну інфекцію. Епідеміологічний поріг в області не перевищений, повідомили в департаменті охорони здоров’я ДніпроОДА.

«За останній тиждень в області на ГРВІ захворіли майже 15 тисяч людей – це менше, ніж за аналогічний період минулого року, - розповіли в департаменті. - Нині на Дніпропетровщині грип не циркулює, епідеміологічний поріг не перевищений. Очікуємо, що епідемія може розпочатися в грудні-січні».

До цього часу, кажуть спеціалісти, краще зробити щеплення від грипу. Та додають: вакцинація – найефективніший спосіб профілактики недугу. Нині необхідні препарати вже є в аптеках Дніпропетровщини.

Аби не підхопити інфекцію, слід також уникати контакту з хворими, частіше прибирати та провітрювати приміщення, вдягатися за погодою, мити руки та обличчя кожні 2-3 години, повноцінно харчуватись.


За тиждень до лікарів із ГРВІ звернулися близько 15 тисяч мешканців Дніпропетровщини
Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux