Опубліковано 27 березня 2018 року, 11:30

За рік на сучасному томографі у лікарні Руднєва обстежили майже 2,5 тис пацієнтів – Валентин Резніченко

На сучасному томографі у дніпровському Центрі матері та дитини ім. Руднєва обстежили вже майже 2,5 тис дітей та вагітних жінок. Унікальне обладнання для лікарні ДніпроОДА придбала рік тому, повідомив очільник області Валентин Резніченко. 

«Розвиток медицини – один із пріоритетів Президента України Петра Порошенка. За три останні роки для лікарень Дніпропетровщини придбали понад 200 одиниць сучасного обладнання – ангіографів, апаратів штучної вентиляції легень, ультразвукової діагностики. Довгоочікувану обновку отримав і Центр матері та дитини ім. Руднєва – надсучасний томограф. За рік з його допомогою обстежили майже 2,5 тис пацієнтів», - розповів Валентин Резніченко. 

Унікальність томографу в тому, що він працює без рентгенівського випромінювання. Таким чином, діти та вагітні проходять безпечне для здоров’я обстеження – без шкідливого опромінення.

Ще одна «родзинка» - апарат штучного дихання, який іде у комплекті із томографом. Це дає можливість обстежувати пацієнтів навіть під наркозом. 

«Для Дніпропетровщини такий апарат – унікальний. Він дозволяє виявити захворювання органів, нервової системи, опорно-рухового апарату. Обстежуємо навіть новонароджених.  У нашій лікарні цей томограф – незамінний помічник, про якого ми мріяли вже давно», - зазначив головний лікар Центру матері та дитини ім. Руднєва Ігор Македонський. 

Щороку Центр матері та дитини ім. Руднєва приймає близько 4,5 тис пацієнтів. У 2017-му педіатричний корпус медзакладу реконструювали, поряд - «з нуля» будують новий хірургічний корпус.

Завантажуємо ще