Опубліковано
22 листопада 2017
року,
12:30
З початку року шість мешканців Дніпропетровщини отруїлися грибами
241
На Дніпропетровщині цьогоріч зареєстрували шість випадків отруєння грибами – у Дніпрі, Марганці та Новомосковському районі. П’ятеро постраждалих померли. Причина – не тільки у вживанні отруйних грибів, а й неправильній обробці їстівних. Про це повідомили в управлінні цивільного захисту Дніпропетровської облдержадміністрації.
«Отруєння грибами – одне з найважчих та може призвести навіть до смерті, - зазначили в управлінні. – Щоб вберегтися, слід дотримуватися кількох правил. Гриби необхідно приготувати в той день, коли їх зібрали. Сумнівні та перестиглі – викинути. Також не слід купувати гриби в несанкціонованих місцях торгівлі та уздовж доріг».
Фахівці нагадали основні симптоми отруєнь грибами: слабкість, нездужання, блювання, діарея, гострі болі в животі, температура. Рідше – холодний піт, розлади зору, галюцинації, втрата свідомості, судоми.
Навіть при легкому нездужанні після вживання грибів необхідно негайно звернутися до лікаря.
З початку року шість мешканців Дніпропетровщини отруїлися грибами
«Отруєння грибами – одне з найважчих та може призвести навіть до смерті, - зазначили в управлінні. – Щоб вберегтися, слід дотримуватися кількох правил. Гриби необхідно приготувати в той день, коли їх зібрали. Сумнівні та перестиглі – викинути. Також не слід купувати гриби в несанкціонованих місцях торгівлі та уздовж доріг».
Фахівці нагадали основні симптоми отруєнь грибами: слабкість, нездужання, блювання, діарея, гострі болі в животі, температура. Рідше – холодний піт, розлади зору, галюцинації, втрата свідомості, судоми.
Навіть при легкому нездужанні після вживання грибів необхідно негайно звернутися до лікаря.
З початку року шість мешканців Дніпропетровщини отруїлися грибами
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво