Ворог вчергове атакував енергетичну інфраструктуру України. Поки вдома немає світла, тепла та води, мешканці Дніпра приходять до Пунктів незламності. Найпопулярніша опція – підзарядити мобільні телефони. Приємний бонус – гарячий чай, кава, печиво, інтернет.
Дніпрянка Світлана прийшла разом із 7-річною донечкою Софійкою. Підзарядити гаджети, погрітися.
«Вчора були і сьогодні прийшли. Якщо треба, і завтра прийдемо. Ворогу нас не зламати і не залякати. Вистоїмо попри усі негаразди. І все в нас буде добре», – впевнена Світлана.
Локацію незламності у спеціальному наметі облаштували працівники ДСНС. Там є стабільний інтернет та пледи. Живлення від генератора.
Мешканка Дніпра Олена прийшла попрацювати за ноутбуком. Каже, хай би там що, а роботу ніхто не відміняв.
«Коли перебої зі світлом почалися, одразу дізналася, де найближчий Пункт незламності. Такі локації – це вияв турботи про людей у важкі часи», – сказала Олена.
Подружжя Наталія, Олексій та їхній синочок Ігор прийшли до Пункту незламності, облаштованого у приміщеннi однієї зі станцій юних техніків.
«Дитина ходить сюди на гурток. Тому ми прийшли у цей Пункт незламності. Він затишний, є усе необхідне. Ще й укриття на випадок повітряної тривоги», – розповіла Наталія.
За день у цьому Пункті незламності прийняли щонайменше півсотні людей. І це лише дорослих. Приблизно стільки ж було і дітей. Для них проводили різні творчі майстер-класи. Лего разом складали, чаювали.
Приміщення вже прикрасили ялинками та різдвяними віночками. Всі охочі можуть задонатити на ЗСУ до спеціальної патріотичної скарбнички.
Загалом на Дніпропетровщині працюють понад 300 Пунктів незламності.