Опубліковано 10 листопада 2017 року, 11:30

Юні самбісти з Дніпропетровщини вибороли «золото» на чемпіонаті України
В місті Ірпінь Київської області пройшов чемпіонат України з бойового самбо. Дитяча підгрупа збірної Дніпропетровщини посіла перше місце на змаганнях. Про це розповіли в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.

«Від області на змагання їздили близько 30 спортсменів. В загальному заліку наші юніори посіли друге місце. А от діти від 11 до 14 років вибороли «золото» у своїй віковій категорії», - розповів представник збірної Дніпропетровщини, тренер з бойового самбо Максим Серебрянський.

На Київщині змагалися більше трьохсот спортсменів з 16-ти областей. Найбільше довелося «потягатися» зі столичними самбістами, які виявилися гідними суперниками. Їх боротьба була доволі технічною, зазначив тренер.

«Яскраво виступили, зокрема, Володимир Сисо з юніорів та Вадим Шабадаш із дорослої команди. Дитяча збірна просто «порвала» всіх, - додав Максим Серебрянський. - Тепер наші самбісти готуватимуться до наступних змагань: кубку України «Схід», який пройде в Дніпрі у грудні».


Юні самбісти з Дніпропетровщини вибороли «золото» на чемпіонаті України
Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux