Опубліковано 10 лютого 2017 року, 12:00

Юна спортсменка із Дніпропетровщини стала чемпіонкою Європи з тхеквондо ВТФ
У Туреччині завершився чотириденний клубний Чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ. Спортсмени Дніпропетровщини підсумували змагання двома медалями. Із «золотом» повернулася Юліана Коржавіна із Кам’янського, «бронзу» здобув Євген Вовк із Дніпра. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.

У турецькому Белеку фінішував клубний Чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ. Гідно представила Україну Дніпропетровщина.

У ваговій категорії до 59 кг чемпіонкою стала Юліана Коржавіна із Кам’янського. Спортсменка впевнено перемогла суперниць у чотирьох поєдинках – 14:7 (Туреччина), 19:7 (Казахстан), 15:1 (Туреччина) і 23:8 (Туреччина).

Юліана Коржавіна – майстер спорту України з тхеквондо ВТФ. Це вже друга значуща перемога дівчини: перше європейське «золото» спортсменка виграла в 2014-му.

Успішно виступив на Чемпіонаті Європи і вихованець обласної школи вищої спортивної майстерності Євген Вовк. Хлопець провів чотири поєдинки проти суперників із Туреччини й посів третє місце у ваговій категорії до 59 кг.

У змаганнях континентального масштабу взяли участь команди з 25 країн світу. Понад 800 спортсменів розіграли між собою комплект медалей у трьох вікових категоріях – кадети, юніори та дорослі.