Опубліковано
23 вересня 2016
року,
16:00
Як в Дніпрі зустрічали героїв-паралімпійців: додому повернулися волейболісти і веслувальники (ФОТО)
3086
На Дніпропетровщину повернулися герої Паралімпійських ігор. Додому із бразильського Ріо приїхали учасники українських збірних з параканое, академічної греблі та волейболу сидячи. Переможців зустрічали оплесками, квітами та міцними обіймами.
На Дніпропетровщину повернулися герої-паралімпійці.

Біля ОДА спортсменів чекала ціла команда палких прихильників.

Героїв Паралімпіади зустрічали з національними прапорами, квітами…

та міцними обіймами.

«Цьогоріч наші спортсмени – справжні тріумфатори Паралімпійських ігор. На рахунку українців 117 медалей та третя сходинка в загальнокомандному заліку. З бразильського Ріо спортсмени з Дніпропетровщини привезли 30 медалей, 22 – особисті та 8 – командних. Це найкращий результат області за роки Незалежності. Наші земляки – найкращі, ми пишаємося їх успіхами. Так тримати!», - сказав начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников.

Маргарита Тараненко прийшла зустрічати паралімпійців з квітами. Каже: за змаганнями спостерігала вся її родина.
«Не прийти сюди було неможливо. Паралімпійці - гордість нашої країни. Ми всі вболівали, переживали, стежили за результатами. Для кожного, хто тут присутній, це велика честь», - поділилася дівчина.

Емоції радості – нарешті вдома!

Лариса Крюкова – учасниця збірної України з волейболу сидячи. На Паралімпіаді її команда посіла четверте місце. Розповідає: очікували кращих результатів та за всіма прогнозами претендували на срібло. Проте Лариса руки не опускає: готуватиметься до наступних параолімпійських змагань.
«Це була моя друга Паралімпіада. Це подія, до якої готуєшся не 4 роки, а все життя. Це не тільки тренування, а кров і піт, великі розчарування і надії, - поділилася Лариса Крюкова. – На змаганнях сили дає те, що ти знаєш: вдома чекають, на тебе сподівається вся країна. Дуже хотілося прославити Україну. Ми не просто спортсмени. Своїм прикладом показуємо людям, що не можна здаватися. Потрібно йти вперед і працювати над собою».

Підготовка до Паралімпіади – це не лише велика робота самих спортсменів. А й великої команди професіоналів: тренерів, масажистів, лікарів.

Тренер жіночої збірної з волейболу сидячи Віктор Тимошенко: «Розберемо помилки та готуватимемося до нових змагань».

Учасниця збірної з академічного веслування Ірина Кириченко виступає в «двійці». На Паралімпіаді її партнером став молодий спортсмен. Жінка каже: для перемоги не вистачило досвіду. «Я задоволена загальнокомандним результатом. У нас в академічному веслуванні є золота медаль. Але мій екіпаж-двійка ще сируватий. Нам трохи не вистачило стартової підготовки, адже у мене молодий партнер. Сподіваюся, що наші старти в подальшому закінчаться перемогою. Цього разу ми фінішували п'ятими», - розповіла спортсменка.

Нових перемог!
На Дніпропетровщину повернулися герої-паралімпійці.

Біля ОДА спортсменів чекала ціла команда палких прихильників.

Героїв Паралімпіади зустрічали з національними прапорами, квітами…

та міцними обіймами.

«Цьогоріч наші спортсмени – справжні тріумфатори Паралімпійських ігор. На рахунку українців 117 медалей та третя сходинка в загальнокомандному заліку. З бразильського Ріо спортсмени з Дніпропетровщини привезли 30 медалей, 22 – особисті та 8 – командних. Це найкращий результат області за роки Незалежності. Наші земляки – найкращі, ми пишаємося їх успіхами. Так тримати!», - сказав начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников.

Маргарита Тараненко прийшла зустрічати паралімпійців з квітами. Каже: за змаганнями спостерігала вся її родина.
«Не прийти сюди було неможливо. Паралімпійці - гордість нашої країни. Ми всі вболівали, переживали, стежили за результатами. Для кожного, хто тут присутній, це велика честь», - поділилася дівчина.

Емоції радості – нарешті вдома!

Лариса Крюкова – учасниця збірної України з волейболу сидячи. На Паралімпіаді її команда посіла четверте місце. Розповідає: очікували кращих результатів та за всіма прогнозами претендували на срібло. Проте Лариса руки не опускає: готуватиметься до наступних параолімпійських змагань.
«Це була моя друга Паралімпіада. Це подія, до якої готуєшся не 4 роки, а все життя. Це не тільки тренування, а кров і піт, великі розчарування і надії, - поділилася Лариса Крюкова. – На змаганнях сили дає те, що ти знаєш: вдома чекають, на тебе сподівається вся країна. Дуже хотілося прославити Україну. Ми не просто спортсмени. Своїм прикладом показуємо людям, що не можна здаватися. Потрібно йти вперед і працювати над собою».

Підготовка до Паралімпіади – це не лише велика робота самих спортсменів. А й великої команди професіоналів: тренерів, масажистів, лікарів.

Тренер жіночої збірної з волейболу сидячи Віктор Тимошенко: «Розберемо помилки та готуватимемося до нових змагань».

Учасниця збірної з академічного веслування Ірина Кириченко виступає в «двійці». На Паралімпіаді її партнером став молодий спортсмен. Жінка каже: для перемоги не вистачило досвіду. «Я задоволена загальнокомандним результатом. У нас в академічному веслуванні є золота медаль. Але мій екіпаж-двійка ще сируватий. Нам трохи не вистачило стартової підготовки, адже у мене молодий партнер. Сподіваюся, що наші старти в подальшому закінчаться перемогою. Цього разу ми фінішували п'ятими», - розповіла спортсменка.

Нових перемог!
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво