Опубліковано 01 серпня 2019 року, 13:30

Як ОТГ Дніпропетровщини поліпшити систему надання соціальних послуг

Об’єднані громади Дніпропетровської області мають нагоду поліпшити систему надання соціальних послуг. Для цього треба подати заявку та взяти участь у конкурсі. Проєкт спрямований на захист потреб населення, постраждалого від конфлікту на Донбасі. Про це повідомили у Дніпропетровському центрі розвитку місцевого самоврядування. 

До участі запрошуються представники офіційно сформованих спроможних ОТГ.

Перевага надаватиметься громадам, що не мають попереднього досвіду участі у подібних проєктах. Серед умов – співвідношення кількості постраждалого від конфлікту населення до загально зареєстрованих мешканців громади – не менше 5%.

Для участі треба заповнити аплікаційну форму та надіслати з додатками на konkurs@radnyk.org. Делайн – 11 серпня 2019 року о 23:00.

У додатках – соціальний паспорт громади, резюме осіб, задіяних у реалізації проєкту. Розмір аплікаційного пакету не має перевищувати 8 Mb.

Отримані заявки перевірять на відповідність вимогам конкурсу і передадуть конкурсній комісії на розгляд.

Результати оприлюднять на сайті та на сторінці Facebook до 18 серпня 2019 року.

У кожній області буде обрано по три ОТГ та по чотири – на Луганщині та Донеччині.

Громади, які відберуть, братимуть участь у різнопланових тренінгах, у супроводі експертів проводитимуть оцінку потреб мешканців громади в соцпослугах, розроблятимуть соціальні паспорти ОТГ.   

Додаткова інформація – за тел.: (063) 765-03-78.

Конкурс – частина загальнонаціонального проєкту «Розвиток соціальної згуртованості в Україні шляхом посилення регіонального та місцевого соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, ветеранів та інших осіб, які постраждали від конфлікту». Його проводить неурядова організація Stabilization Support Services за підтримки посольства Великобританії в Україні.

Завантажуємо ще