Опубліковано
28 серпня 2015
року,
11:01
Всі райони Дніпропетровщини отримають нові шкільні автобуси, - Валентин Резніченко
5694
Більше 46 мільйонів гривень виділили на придбання нових автобусів для сільських шкіл. Новий транспорт отримають учні всіх 22 районів області. Про це заявив голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентин Резніченко.
«У цьому році ми остаточно вирішуємо питання з перевезенням дітей та вчителів до шкіл в селах. Шлях до освіти повинен бути комфортним та безпечним», - зазначив Валентин Резніченко.
17 тисяч учнів та педагогів Дніпропетровщини дістаються шкіл на спеціальному транспорті. Зараз в області працює 321 шкільний автобус. Бракує ще 52. Для їх закупівлі виділено понад 46 мільйонів гривень. 1,2 мільйона - з державного бюджету, більше 4 мільйонів - з обласного та 41 мільйон з Державного фонду регіонального розвитку.
«У найближчі дні буде оголошено тендер на придбання автобусів. Новий транспорт отримають учні всіх 22-х районів області» - зазначив в.о. директора департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації Олексій Полторацький.
«У цьому році ми остаточно вирішуємо питання з перевезенням дітей та вчителів до шкіл в селах. Шлях до освіти повинен бути комфортним та безпечним», - зазначив Валентин Резніченко.
17 тисяч учнів та педагогів Дніпропетровщини дістаються шкіл на спеціальному транспорті. Зараз в області працює 321 шкільний автобус. Бракує ще 52. Для їх закупівлі виділено понад 46 мільйонів гривень. 1,2 мільйона - з державного бюджету, більше 4 мільйонів - з обласного та 41 мільйон з Державного фонду регіонального розвитку.
«У найближчі дні буде оголошено тендер на придбання автобусів. Новий транспорт отримають учні всіх 22-х районів області» - зазначив в.о. директора департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації Олексій Полторацький.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво