Опубліковано
11 листопада 2016
року,
09:30
Всеукраїнські гастролі учасників фестивалю «Пісні, народжені в АТО» тривають – наступне місто Кролевець, – Валентин Резніченко
2696
«Патріотичні пісні у виконанні учасників АТО продовжують підкорювати серця українців. Учасники фестивалю «Пісні, народжені в АТО» зірвали овації вже у п’яти містах. На черзі – сумський Кролевець. Там виступатимуть 12 бійців-виконавців», – розказав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
Сцену кролевецького будинку культури підкорюватимуть Юрій Сусло, В’ячеслав Купрієнко, Володимир Полешко з гурту «Мрії Марії», Володимир Бурко, Руслан Давидович, Олег Сорока, Олексій Бик, Володимир Семішкін, Валерій Глушук, Сергій Кононенко, Сергій Свинарчук, Станіслав Паплінській, Мартин Небог. Чоловіки заспівають 12 листопада о 16.00. Вхід на концерт вільний.
У травні Дніпропетровська облдержадміністрація та обласна асоціація воїнів АТО організували у Дніпрі перший в Україні фестиваль «Пісні, народжені в АТО». На гала-концерт з’їхалися 20 виконавців зі всієї країни. Це учасники АТО, їх родичі, волонтери. Співали про пережите на війні: від ліричних пісень до гумористичних замальовок. Після фестивалю його учасники записали перший в країні диск пісень, народжених в АТО. Його презентували великим концертом у Києві. Підтримати виконавців-бійців прийшли зірки української естради. На презентації диску вони співали разом. Після концерту-презентації лауреатів фестивалю почали запрошувати на гастролі країною.
Всеукраїнські гастролі учасників фестивалю «Пісні, народжені в АТО» тривають – наступне місто Кролевець
Сцену кролевецького будинку культури підкорюватимуть Юрій Сусло, В’ячеслав Купрієнко, Володимир Полешко з гурту «Мрії Марії», Володимир Бурко, Руслан Давидович, Олег Сорока, Олексій Бик, Володимир Семішкін, Валерій Глушук, Сергій Кононенко, Сергій Свинарчук, Станіслав Паплінській, Мартин Небог. Чоловіки заспівають 12 листопада о 16.00. Вхід на концерт вільний.
У травні Дніпропетровська облдержадміністрація та обласна асоціація воїнів АТО організували у Дніпрі перший в Україні фестиваль «Пісні, народжені в АТО». На гала-концерт з’їхалися 20 виконавців зі всієї країни. Це учасники АТО, їх родичі, волонтери. Співали про пережите на війні: від ліричних пісень до гумористичних замальовок. Після фестивалю його учасники записали перший в країні диск пісень, народжених в АТО. Його презентували великим концертом у Києві. Підтримати виконавців-бійців прийшли зірки української естради. На презентації диску вони співали разом. Після концерту-презентації лауреатів фестивалю почали запрошувати на гастролі країною.
Всеукраїнські гастролі учасників фестивалю «Пісні, народжені в АТО» тривають – наступне місто Кролевець
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво