Опубліковано
03 грудня 2022
року,
20:24
Ворог знову гатив по Нікопольщині, а піротехніки ДСНС знешкодили в області бойову частину ракети
17575
Сьогоднi агресор продовжив тероризувати Нікопольщину. Вдень вдарив по району тричi та ще раз обстрiляв ввечерi. Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області. Там зазначили, що продовжують розміновувати громади регіону після ворожих атак.
Російські окупаційні війська поцілили по Нікополю та Покровській громаді. Попередньо, минулося без постраждалих. Деталі обстрілів уточнюються.
Піротехніки обласного управління ДСНС знешкодили на Дніпропетровщині бойову частину ракети С-300. Вибухонебезпечний предмет лишився після однієї з попередніх атак агресора на регіон.
Завантажуємо ще