Опубліковано 15 вересня 2015 року, 09:05

Валентин Резніченко подякував аграріям Межівського району за гарний врожай
Майже 33 центнери з одного гектару землі. Це чудовий результат для аграріїв Межівського району. За гарну працю їх відзначили почесними грамотами, подяками та годинниками. Вітав працівників очільник області Валентин Резніченко.

«Високий врожай в області – результат кожного комбайнера, тракториста та механізатора, які працювали не покладаючи рук. Я вдячний за відданість своїй справі, яка приносить такі плоди», – сказав керівник регіону.

Цього року аграрії Межівського району обробили понад 42 тисяч гектар землі, зібрали майже 140 тисяч тонн врожаю. Зокрема, майже 5 тисяч тонн озимого ячменю, 224 тисяч тонн озимої пшениці, 450 тонн гороху, близько 20 тисяч тонн ярого ячменю тощо.

Загалом цього року Дніпропетровщина зібрала 2,8 млн. тонн ранніх зернових культур. Це на 400 тис. тонн більше, ніж торік.



Валентин Резніченко подякував аграріям за гарний врожай
Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux