Опубліковано
27 серпня 2015
року,
18:15
Валентин Резніченко нагородив 40 педагогів Дніпропетровщини
5697
Нагрудний знак «За розвиток регіону» отримали вчитель хімії Нікопольської школи № 5 та керівник авіамодельного гуртка Марганецького центру науково-технічного розвитку, ще 31 педагог отримав почесні грамоти облдержадміністрації, 7 викладачів – подяки від голови ОДА. Так очільник регіону Валентин Резніченко привітав вчителів з початком навчального року. Вручив обласні нагороди заступник голови ОДА Олег Кужман під час серпневої наради.
Наталя Попова вже 30 років працює в освітній сфері. Любов до хімії вона передала не одному поколінню нікопольських дітлахів. Вчитель-методист переконана, що лише ті, хто йде в ногу з часом, можуть розраховувати на результат. Голова Дніпропетровської ОДА перед початком навчального року відзначив її досягнення нагрудним знаком «За розвиток регіону».
«Коли ми бачимо досягнення наших дітей - це найбільша нагорода. Діти зараз досконалі, мають високий рівень інтелекту. Саме тому ми намагаємося йти в ногу з часом. Ми оволоділи комп'ютером, опановуємо мультимедійні дошки, без цього зараз ніяк. Доводиться багато працювати і займатися самоосвітою. Тільки тоді ми побачимо свій результат», - наголосила вчитель хімії Нікопольської школи № 5 Наталля Попова.
Олег Кужман вручив нагороди від голови ОДА

Близько 400 педагогів Дніпропетровщини взяли участь у серпневій нараді

2 нагрудні знаки "За розвиток регіону"
Наталя Попова вже 30 років працює в освітній сфері. Любов до хімії вона передала не одному поколінню нікопольських дітлахів. Вчитель-методист переконана, що лише ті, хто йде в ногу з часом, можуть розраховувати на результат. Голова Дніпропетровської ОДА перед початком навчального року відзначив її досягнення нагрудним знаком «За розвиток регіону».
«Коли ми бачимо досягнення наших дітей - це найбільша нагорода. Діти зараз досконалі, мають високий рівень інтелекту. Саме тому ми намагаємося йти в ногу з часом. Ми оволоділи комп'ютером, опановуємо мультимедійні дошки, без цього зараз ніяк. Доводиться багато працювати і займатися самоосвітою. Тільки тоді ми побачимо свій результат», - наголосила вчитель хімії Нікопольської школи № 5 Наталля Попова.
Олег Кужман вручив нагороди від голови ОДА

Близько 400 педагогів Дніпропетровщини взяли участь у серпневій нараді

2 нагрудні знаки "За розвиток регіону"
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво