Опубліковано 25 квітня 2018 року, 11:30

В області стартували перевірки доріг, відремонтованих за останні два роки – Валентин Резніченко

Як відремонтовані дороги пережили зиму? На Дніпропетровщині стартували перші у цьому році перевірки. Спеціальна комісія вже побувала у Покровському районі. Що побачила – далі.

«Якісне дорожнє покриття у всіх населених пунктах області – одне із завдань Президента України Петра Порошенка. Протягом трьох років ми вже капітально відремонтували майже півтисячі доріг. Після тотального оновлення – обов’язкові перевірки. Перші у цьому році вже стартували, – зазначив Валентин Резніченко. – Капітально відремонтоване покриття має служити щонайменше 5 років – така гарантія від підрядників. Це прописано у договорах. Як і те, що недоліки вони мають переробляти власним коштом».

Спецкомісія з представників ДніпроОДА, технагляду, підрядних організацій, місцевих громад та громадськості вже побувала у селищі Покровське. У 2016-му тут відремонтували 4,3 тис кв метрів дорожнього покриття на вулиці Грушевського.

«Живу на цій вулиці 35 років, дорога була розбита, в ямах. Після ремонту вже мину час – жодного дефекту. Станом покриття задоволена», розповіла місцева мешканка Людмила Лавиненко.

«Ями, щебінь. Такою була дорога до ремонту. Не можно було велосипедом проїхати. А зараз тільки нею і їжджу», – зазначила місцева мешканка Валентина Каліберда.

Не потребує коментарів дорога на вулиці Центральна у селищі Просяна. У 2017-му тут капітально оновили 4,5 тис кв метрів асфальту. Після зими – дефекти на трьох ділянках. Як зазначила член комісії, заступник начальника управління дорожньо-транспортного господарства департаменту ЖКГ та будівництва ДніпроОДА Тетяна Добровольська, підрядник має місяць на усунення пошкоджень.

Спецкомісія інспектує вулиці,

... які капітально ремонтували

 ... протягом останніх двох років

Почали з Покровського району

Вулиця Грушевського у селищі Покровське

Її ремонтували у 2016-му, стан - відмінний

А це вулиця Центральна у селищі Просяна

 Її ремонтували у 2017-му

 Після зими - дефекти

 Підрядник має місяць на їх усунення

Завантажуємо ще