Опубліковано 09 грудня 2019 року, 10:16

В Іларіонівській громаді завершують реконструкцію опорної школи

Ще трішки – і опорна школа в Іларіоновому повністю перетвориться на сучасний заклад. Діти вже навчаються в оновлених класах. Нині у розпалі – роботи на першому поверсі. Школу приводять до ладу обласним коштом. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

«Сучасні школи, дитсадки, лікарні – наше пріоритетне завдання. Реконструюємо соціально важливі об’єкти по всій області. У тому числі і Іларіонівську опорну школу. Нині на завершення її реконструкції із нетерпінням чекають майже 900 учнів», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

Іларіонівську опорну школу реконструюють вперше за півстолітню історію. Нині будівля вже термомодернізована. Всередині замінені комунікації, нова система опалення. У приміщенні тепло.

«Зовнішній вигляд школи дуже змінився. Вона стала красивою, схожою на європейську. І на уроках сидіти тепер цікавіше», – поділився десятикласник Іван Абрамов.

Оновлені класи на 2-му та 3-му поверхах – світлі, з яскраво-жовтими дверима, що гармонують із кольором фасаду. Коштом громади обладнали мультимедійними комплексами кабінети фізики, хімії, біології та географії. Осучаснили й спортивну залу.

«Нарешті класи відповідають сучасним стандартам. І з мультимедійними дошками стало легше опановувати матеріал. Можна подивитися навчальний фільм, ознайомитися з різними схемами», – розповіла учениця 10 класу Владислава Тіщенко.

Нині підрядники працюють на першому поверсі. Там готують класи для найменших учнів. Розпочали зі стяжки підлоги. Після – візьмуться за стіни та стелю.

«Із нетерпінням чекаємо на завершення реконструкції. Сподіваємося у новому році зайти вже у повністю модернізовану школу», – сказала директорка закладу Катерина Філатова.

В Іларіонівській опорній школі – 870 учнів. Це мешканці Іларіонового та декількох навколишніх сіл.

В Іларіоновому завершують реконструкцію опорної школи

Діти вже навчаються в оновлених класах

Кабінети природничого циклу обладнали мультимедійними комплексами

«Нарешті класи відповідають сучасним стандартам», – Владислава Тіщенко

Осучаснили коридори на 2-му та 3-му поверхах,..

..спортивну залу

«Із нетерпінням чекаємо на завершення реконструкції», – Катерина Філатова

Нині підрядники працюють на першому поверсі

Там готують класи для найменших учнів,..

..кладуть кахель у санвузлах

Територію навколо викладають плиткою

«Школа стала красивою, схожою на європейську», – Іван Абрамов

В Іларіонівській опорній школі – 870 учнів

Завантажуємо ще