Опубліковано 05 березня 2019 року, 13:30

Усі центри первинної медико-санітарної допомоги Дніпропетровщини зареєструвалися в системі eHealth

Усі 65 центрів первинної медико-санітарної допомоги Дніпропетровщини приєдналися до системи eHealth. Вона – важлива частина медичної реформи. Про це сповістили в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації. 

«На Дніпропетровщині функціонують 65 центрів первинної медико-санітарної допомоги. У містах – 32, у сільський районах – 33. Усі вони зареєструвалися в системі eHealth», – розповіли в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА.

Система eHealth – важлива частина медичної реформи. Вона потрібна, щоб  «гроші йшли за пацієнтом».

Схема працює так: медзаклад підписує договір із Національною службою здоров’я України й приєднується до системи eHealth. У ній лікарі закладу реєструють декларації із пацієнтами. НСЗУ бачить, скільки саме людей підписали договір, і перераховує гроші за кожного пацієнта.

Завдяки eHealth функціонує система онлайн запису до лікаря. Нещодавно електронна черга запрацювала у сьомому місті Дніпропетровщини.

У майбутньому eHealth замінить паперові медичні карти і довідки. У ній лікарі виписуватимуть електронні рецепти, які неможливо підробити.

Завантажуємо ще